Blog KŠ: Buď ragbistou a podepiš se pravým jménem!

18.12.2012 blog Karla Ševčíka

Blog KŠ: Buď ragbistou a podepiš se pravým jménem!

Skoro každý den patří k mým ranním zvykům otevřít web ragby.cz a podívat se na veškeré příspěvky všech dopisovatelů, které sem již několik let obětavě a hlavně dobrovolně vkládají Honza Macháček a Marek Švíř.

V rámci své ragbyové čtvrthodinky také zavítám i do Diskuze, kde se vedle autorsky podepsaných oprávněných postřehů a příspěvků prezentují i názory, jež nejsou podepsány nikým, jsou tudíž anonymní. Já osobně však kvituji a respektuji názory podepsané pravým jménem.

Zde totiž můžeme najít mnohé souvislosti. Toho pravého sportovce – ragbistu nedělají pouze jeho sportovní výkony či případné úspěchy, ale zejména jeho osobní charakter, který se utváří společně s okolními vlivy, jež mohou být buď, pozitivní či negativní.

Nebát se prozradit vlastní integritu a neschovávat se v anonymitě buď totální či v podobě pouhé přezdívky, jež má povětšinou pouze lokální či časový charakter anebo za rádoby vážný či legrační úvodní ,,nick“ je věcí vlastní silné osobnosti, kterou nejenom české ragby, ale zejména naše společnost potřebuje!

Tudíž bych rád poděkoval všem, kteří dokážou být opravdovými ragbisty už jen tím, že podepíší své příspěvky. Této, doufám, že majoritní skupině přeji

Hezké vánoce a příjemný a šťastný Nový rok 2013.

Té anonymní a minoritní, slabošské skupině bych rád vzkázal, že do naší ragbyové rodiny nemůže plnohodnotně patřit a veškeré vaše příspěvky kde se dožadujete odpovědí, řešení nebo souhlasu mi budou vždy úplně ukradené.

S pozdravem Karel Ševčík

 

Ragby CZ > Komentáře > Blog KŠ: Buď ragbistou a podepiš se pravým jménem!

právě se děje

soutěže

 načítám...