Anglie na Twickenhamu porazila Austrálii

15.11.2010 Listopadová mezinárodní utkání

14547.jpgO první překvapení listopadových soubojí světových velmocí, se postarala Anglie, která na Twickenhamu porazila po skvělém výkonu Austrálii o sedmnáct bodů. Na své druhé vítězství se velmi nadřela Jižní Afrika, která v Cardiffu těsně porazila domácí Wales.

Roli favorita splnili také hráči Nové Zélandu, na Muraifieldu na sázeli domácímu Skotsku těměř padesát bodů. Irsko přivítalo v Dublinu Samou, po vyrovnaném průběhu hry nakonec domácí bodově odskočili a vyhráli.

Do podzimních soubojů vstoupila i Itálie, která se střetla s Argentinou. Jihoameričané dokázali v Itálii vyhrát o šest bodů.

Anglie - Austrálie 35:18

Anglie
P: Ashton 2
KPP: Flood 2
TK: Flood 7

Austrálie
P: Beale 2
KPP: O'Connor
TK: O'Connor 2

Anglie 15 Ben Foden, 14 Chris Ashton, 13 Mike Tindall, 12 Shontayne Hape, 11 Mark Cueto, 10 Toby Flood, 9 Ben Youngs, 8 Nick Easter, 7 Lewis Moody (c), 6 Tom Croft, 5 Tom Palmer, 4 Courtney Lawes, 3 Dan Cole, 2 Dylan Hartley, 1 Andrew Sheridan.
lavička: 16 Steve Thompson, 17 David Wilson, 18 Simon Shaw, 19 Hendrie Fourie, 20 Danny Care, 21 Charlie Hodgson, 22 Delon Armitage.

Austrálie 15 Kurtley Beale, 14 James O'Connor, 13 Adam Ashley-Cooper, 12 Matt Giteau, 11 Drew Mitchell, 10 Quade Cooper, 9 Will Genia, 8 Ben McCalman, 7 David Pocock, 6 Rocky Elsom (c), 5 Nathan Sharpe, 4 Mark Chisholm, 3 Ben Alexander, 2 Stephen Moore, 1 Benn Robinson.
lavička: 16 Huia Edmonds, 17 James Slipper, 18 Dean Mumm, 19 Richard Brown, 20 Luke Burgess, 21 Berrick Barnes, 22 Lachie Turner.

Wales - Jižní Afrika 25:29

Wales
P: North 2, Hook
KPP: S Jones 2
TK: S Jones 2

Jižní Afrika
P: Alberts, Matfield
KPP: M Steyn 2
TK: M Steyn 5

Wales 15 Lee Byrne, 14 George North, 13 Tom Shanklin, 12 James Hook, 11 Shane Williams, 10 Stephen Jones, 9 Mike Phillips, 8 Jonathan Thomas, 7 Martyn Williams, 6 Andy Powell, 5 Bradley Davies, 4 Alun-Wyn Jones, 3 Adam Jones, 2 Matthew Rees, 1 Paul James.
lavička: 16 Huw Bennett, 17 John Yapp, 18 Ryan Jones, 19 Deiniol Jones, 20 Richie Rees, 21 Andrew Bishop, 22 Chris Czekaj.

Jižní Afrika 15 Gio Aplon, 14 Bjorn Basson, 13 Frans Steyn, 12 Jean de Villiers, 11 Bryan Habana, 10 Morne Steyn, 9 Ruan Pienaar, 8 Pierre Spies, 7 Juan Smith, 6 Deon Stegmann, 5 Victor Matfield (c), 4 Bakkies Botha, 3 Jannie du Plessis, 2 Bismarck du Plessis, 1 Tendai Mtawarira,
lavička: 16 Chiliboy Ralepelle, 17 CJ van der Linde, 18 Flip van der Merwe, 19 Willem Alberts, 20 Francois Hougaard, 21 Zane Kirchner, 22 Patrick Lambie.

Skotsko - Nový Zéland 3:49

Skotsko
TK: Parks

Nový Zéland
P: Gear 2, Carter, Muliaina 2, Smith, Ellis
KPP: Carter 5, Donald 2

Skotsko 15 Hugo Southwell, 14 Rory Lamont, 13 Max Evans , 12 Graeme Morrison , 11 Sean Lamont, 10 Dan Parks, 9 Mike Blair (c), 8 Richie Vernon , 7 John Barclay , 6 Kelly Brown, 5 Jim Hamilton, 4 Richie Gray , 3 Euan Murray , 2 Ross Ford, 1 Allan Jacobsen .
lavička: 16 Scott Lawson, 17 Alasdair Dickinson, 18 Nathan Hines , 19 Ross Rennie, 20 Rory Lawson, 21 Ruaridh Jackson, 22 Nikki Walker.

Nový Zéland15 Mils Muliaina, 14 Isaia Toeava, 13 Conrad Smith, 12 Sonny Bill Williams, 11 Hosea Gear, 10 Daniel Carter, 9 Jimmy Cowan, 8 Kieran Read, 7 Richie McCaw (c), 6 Liam Messam, 5 Samuel Whitelock, 4 Brad Thorn, 3 Owen Franks, 2 Keven Mealamu/Hikawera Elliot, 1 Tony Woodcock.
lavička: 16 Andrew Hore, 17 John Afoa, 18 Anthony Boric, 19 Daniel Braid, 20 Andy Ellis, 21 Stephen Donald, 22 Ma'a Nonu.

Irsko - Samoa 20:10

Irsko
P: Heaslip, O'Gara
KPP: O'Gara 2
TK: O'Gara 2

Samoa
P: Tuilagi
KPP: Williams
TK: Williams

Irsko 15 Luke Fitzgerald, 14 Tommy Bowe, 13 Brian O'Driscoll (capt), 12 Paddy Wallace, 11 Andrew Trimble, 10 Ronan O'Gara, 9 Peter Stringer, 8 Jamie Heaslip, 7 Sean O'Brien, 6 Denis Leamy, 5 Devin Toner, 4 Donncha O'Callaghan, 3 John Hayes, 2 Sean Cronin, 1 Tom Court.
lavička: 16 Rory Best, 17 Cian Healy, 18 Donnacha Ryan, 19 Stephen Ferris, 20 Isaac Boss, 21 Jonathan Sexton, 22 Keith Earls.

Samoa 15 Paul Williams, 14 David Lemi, 13 George Pisi, 12 Seilala Mapusua, 11 Alesana Tuilagi, 10 Tasesa Lavea, 9 Kahn Fotualii, 8 George Stowers, 7 Manaia Salavea, 6 Ofisa Trevarinus, 5 Kane Thompsen, 4 Filipo Lavea Levi, 3 Anthony Perenise, 2 Mahonri Schwalger (capt), 1 Sakaria Taulafo.
lavička:16 Tii Paulo, 17 Simon Lemalu, 18 Iosefa Tekori, 19 Afa Aiono, 20 Junior Poluleuligaga, 21 Gavin Williams, 22 Jamie Helleur.

Francie - Fiji 34:12

Francie
P: Marty, Medard, trestná pětka
KPP: Yachvili 2
TK: Yachvili 5

Fiji
TK: Baď 4

 

Francie 15 Jerome Porical, 14 Julien Arias, 13 David Marty, 12 Fabrice Estebanez, 11 Maxime Medard, 10 Damien Traille, 9 Dimitri Yachvili, 8 Imanol Harinordoquy (c), 7 Alexandre Lapandry, 6 Fulgence Ouedraogo, 5 Jerome Thion, 4 Romain Millo-Chluski, 3 Luc Ducalcon, 2 Guilhem Guirado, 1 Jerome Schuster
lavička: 16 Benjamin Noirot, 17 Thomas Domingo, 18 Julien Pierre, 19 Sebastien Chabal, 20 Morgan Parra, 21 David Skrela, 22 Alexis Palisson, 23 Nicolas Mas.

Fiji:15 Norman Ligairi, 14 Sereli Nakelevuqi, 13 Albert Vulivuli, 12 Seru Rabeni, 11 Napolioni Nalaga, 10 Seremaia Baď, 9 Nemia Kenatale, 8 Sisa Koyamaibole, 7 Akapusi Qera, 6 Semisi Naevo, 5 Jone Qovu, 4 Wame Lewaravu, 3 Deacon Manu (cap), 2 Tuapati Talemaitoga, 1 Graham Dewes
lavička: 16 Setefano Somoca, 17 Viliame Veikoso, 18 Sekonaia Kalou, 19 Malakai Ravulo, 20 Seveci Taka, 21 Josh Matavesi, 22 Gabriele Lovobalavu

 

Itálie - Argentina 16:22

Itálie
P: trestná pětka
KPP: Mirco Bergamasco
TK: Bergamasco 3

Argentina
P: Martin Rodriguez
KPP: Felipe Contepomi
TK: Contepomi 5

 

Itálie: 15 Luke McLean, 14 Tommaso Benvenuti , 13 Gonzalo Canale, 12 Andrea Masi, 11 Mirco Bergamasco, 10 Craig Gower, 9 Tito Tebaldi, 8 Sergio Parisse (c), 7 Robert Barbieri, 6 Alessandro Zanni, 5 Quintin Geldenhuys, 4 Carlo Antonio Del Fava, 3 Martin Castrogiovanni, 2 Leonardo Ghiraldini, 1 Salvatore Perugini
lavička: 16 Fabio Ongaro, 17 Andrea Lo Cicero, 18 Santiago Dellape', 19 Paul Derbyshire, 20 Pablo Canavosio, 21 Luciano Orquera, 22 Alberto Sgarbi.

Argentina: 15 Martin Rodriguez, 14 Gonzalo Camacho, 13 Gonzalo Tiesi, 12 Santiago Fernandez, 11 Lucas Gonzalez Amorosino, 10 Felipe Contepomi (c), 9 Nicolas Vergallo; 8 Juan Fernandez Lobbe, 7 Miguel De Achaval, 6 Genaro Fessia, 5 Mariano Galarza, 4 Manuel Carizza, 3 Martin Scelzo, 2 Mario Ledesma, 1 Rodrigo Roncero.
lavička: 16 Agustín Creevy, 17 Marcos Ayerza, 18 Juan Figallo, 19 Esteban Lozada, 20 Álvaro Galindo, 21 Alfredo Lalanne, 22 Horacio Agulla.

 

Program podzimních sobojů

datumutkánívýsledek
06.11.2010Anglie - Nový Zéland16:26
06.11.2010Wales - Ausrálie16:25
06.11..2010Irsko - Jižní Afrika21:23
13.11.2010Itálie - Argentina16:22
13.11.2010Wales - Jižní Afrika25:29
13.11.2010Irsko - Samoa20:10
13.11.2010Francie - Fiji34:12
13.11.2010Skotsko - Nový Zéland3:49
19.11.2010Wales - Fiji 
20.11.2010Itálie - Austrálie 
20.11.2010Anglie - Samoa 
20.11.2010Skotsko - Jižní Afrika 
20.11.2010Irsko - Nový Zéland 
20.10.2010Francie - Argentina 
27.11.2010Itálie - Fiji 
27.11.2010Skotsko - Samoa 
27.11.2010Anglie - Jižní Afrika 
27.11.2010Wales - Nový Zéland 
27.11.2010Francie - Austrálie 
28.11.2010Irsko - Argentina 
04.12.2010Barbarians - Jižní Afrika

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Anglie na Twickenhamu porazila Austrálii

právě se děje

soutěže

 



načítám...