Anglie – Premiership

6.4.2003 Bath klesli až na dno

Saracens – London Irish 12:14 (9:8)

Trestný kop Barryho Everita z poslední minuty utkání pomohl London Irish dostat se z posledního místa v tabulce. Everrit dosáhl bodů ve chvíli, když už se zdálo, že čtvrtý trestný kop Nickyho Littla z 82. minuty zajistil vítězství domácím. Saracens však byli penalizováni za protesty a nabídli Everitovi šanci, kterou neodmítl.

Irové v exilu šli od vedení již ve 2.minutě díky Michaelovi Horakovi, ale kvůli neuvěřitelnému množství chyb se nikdy dostatečně nezvdálili.

Diváků: 6 098

Wasps – Bath 36:17 (23:17)

Hrozba sestupu se pro Bath stala velmi reálnou po zápase, kterému dominovali svým soustředěným výkonem hráči Wasps. Bývalí šampioni odehráli utkání plné chyb a stahovat náskok domácích začali až když už bylo příliš pozdě

Joe Worsley a Stuart Abbott položili za Wasps pětky v první půli. Další body přidal z kopů neomylný Alex King.

Pětkami se na výsledkovou listinu dostali za Bath Simon Danielli a Gareth Cooper, ovšem průnik Johna Rudda potvrdil vítězství hostitelů.

Diváků:8 231

Leicester – Sale 33:20 (25:14)

Návrat na rugbyová hřiště se po zranění povedl Austinu Healymu, který položil úvodní pětku utkání, když nastoupil na pro něho nezvyklé pozici utokové spojky. Opravdovou hvězdou zápasu bylo však irské křídlo Geordan Murphy, který se podílel na však pětkách Leicestru a jedné dosáhl sám. Tigers (jak se týmu Leicestru říká) už vedli 25:0 a ačkoli Sale náskok do poločasu snížilo, Leicester si po zbytek zápasu udržoval dostatečný odstup.

Diváků: 16 800