All Blacks vlétli do Tri Nations (+video)

23.6.2007 Tri Nations – 2. kolo

Sobotu 23. června 2007 se odehrálo druhé utkání letošního ročníku Tri Nations, favorizovaná Jižní Afrika prohrála před domácím publikem o pět bodů s týmem Nového Zélandu. Dramatické utkání plné fyzicky náročných střetů rozhodl v 72. minutě pro All Blacks rychlonohý útočník Joe Rokocoko.

Tri Nations – 2. kolo

• Jižní Afrika – Nový Zéland 21:26 (11:6)

DG: Mauger

Domácí se svého soupeře nezalekli a snažili se hrát svou hru, do poločasu se Jižní Africe podařilo položit pětku rojem, po protlačovaném autu. Úvod druhé půle se hrál ve stejném duchu a domácí si vypracovali slibný náskok, v 65. minutě vedli 21:12. Posledních patnáct minut však patřilo Novému Zélandu, který utkání po dvou skvělých akcích dokonale otočil

Montgomery - Willemse, Fourie, De Villiers, JP Pietersen - Butch James, Ruan Pienaar- Du Randt, Gary Botha, BJ Botha - Bakkies Botha, Matfield (capt) - Burger, Rossouw, Skinstad.
lavička: Du Plessis, CJ van der Linde, Muller, Wannenburg, Claassens, Olivier, Steyn.