All Blacks dále dominují

4.12.2004 Barbarians - Nový Zéland 19:47

Novozélandští All Blacks porazili výběr nejlepších hráčů světa, kteří hráli pod hlavičkou týmu Barbarians, 19:47. Zápas se hrál v Londýně, v domově anglických ragbistů na stadiónu Twickenham před 75 000 diváky.

Letošní podzimní mezinárodní zápasové turné na severní polokouli tedy uzavřeli Novozélenďané stylově a neporaženi se vracejí zpět domů.

Jejich dalším cílem je vítězství nad týmem Britských a Irských Lvů, kteří na Nový Zéland cestují v červnu po dvanácti letech. Lvi jsou výběrem hráčů Anglie, Walesu, Skotska a Irska.

V týmu Barbarians hráli zejména reprezentanti Austálie a Jižní Afriky, kteří byli také na turné se svými národními tými.

Kapitánem byl známý Novozélanďan Justin Marshall, kterého trenér Henry pro tento zápas přátelsky půjčil soupeřovi.

Barbarians (7) 19
P(Pětky): Rush, Lo Cicero, Van der Bergh
KPP(Konverze): Giteau, Rogers

Nový Zéland (19) 47
P: Holah, Gear 2, Nonu, Laulala, Kaino, Weepu
KPP: Mauger 5, Weepu

Sestavy:

Barbarians: M Rogers (Austrálie); C Latham (Austrálie), L Tuqiri (Austrálie), M Turinui (Austrálie), S Bobo (Fidži); M Giteau (Austrálie), J Marshall (Nový Zéland, kapitán); B Young (Austrálie), B Cannon (Austrálie), F Rautenbach (Jižní Afrika), D Vickerman (Austrálie), A Van Den Bergh (Jižní Afrika), S Burger (Jižní Afrika), P Waugh (Austrálie), X Rush (Nový Zéland)
Náhradníci: G Botha (Jižní Afrika), A Lo Cicero (Itálie), AJ Venter (Jižní Afrika), R Samo (Austrálie), W Greef (Jižní Afrika), G Bobo (Jižní Afrika), A Tuilevo (Fidži)

Nový Zéland: M Muliaina; D Howlett, C Laulala, M Nonu, R Gear; A Mauger, J Cowan; S Taumoepeau, K Mealamu, G Somerville; R Thorne, A Williams; J Kaino, M Holah, S Bates
Náhradníci: A Oliver, C Hayman, C Jack, M Tuiali'i, P Weepu, J Rokocoko, D Carter.

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > All Blacks dále dominují

právě se děje

soutěže

 načítám...