S15: Nováček Melbourne Rebels vystrčil své růžky

27.2.2011 Six Nations 2011 - 2. kolo

Ve druhém kole Super 15, odčinil svůj neúspěšný vstup nováček soutěže Melbourne Rebels, který doma v dramatickém utkání porazil nejtěsnějším rozdílem Brumbies. Další výrazné vítězství si připsali Waratahs, v domácím utkání nezáváhali s Reds.

Novozélandské konferenci prozatím vévodí Highlandes, souboj Chiefs rozhodli ve svůj prospěch až v závěru druhého poločasu. Další utkání této skupiny Hurricanes - Crusaders se neodhrálo kvůli zemětřesení v městě Christchurch. Týmy se dohodly na bezbodové remíze 0:0.

V Jižní Africe si drží svou roli favoritů dva týmy. Loňský vítěz Blue Bulls zachraňoval své vítězství nad Cheetahs pětkou čtyři minuty před koncem utkání. Natal Shakrs naopak doma odehráli dobré utkání, ve ktrém porazili novozéladské Auckland Blues.