2. kolo KB první ligy

12.9.2004 Přelouč v krizi?

RC Lokomotiva Olomouc - Sokol Rugby Mariánské Hory 29:7

Ragbisté Mariánských Hor dorazili do Olomouce pouze v šestnácti lidech, a na výsledku to bylo znát. "Musím říci, že to je ještě milostivý výsledek. Máme hodně zraněných a ti, kteří by mohli hrát, se neuvolnili ze zaměstnání. Obávám se, že to ještě příští kolo bude podobné, pak už se snad sejdeme," uvedl pro ragby.cz trenér Mariánských Hor Petr Juchelka.

Poločas 12:7

Body

Mariánské Hory

P: Felig

KPP: Felig

RC Přelouč - SK Zlín 13:42

Přestože Přelouč v úvodu zápasu vedla 7:0, debakl před domácím publikem se jí odvrátit nepodařilo. Trenér Přelouče Václav Čermák byl po zápase zklamaný: "Všechno špatně. Kluci nechodí na tréninky a pak jim chybí fyzička. To bych ale ještě dokázal pochopit, ale nejvíce mě mrzí, že nám úplně chyběla bojovnost a vůle po vítězství. Víte, to je pro ragbyového trenéra vždy nejhorší zklamání." Souboj mezi - za normálních okolností - vyrovnanými týmy se stal snadnou záležitostí pro Moravany. "A to jsem si ze začátku myslel, že to bude zajímavý zápas," stěžoval si rugby.cz Čermák. Jedinou útěchou může být přeloučskému trenérovi skutečnost, že až se šest nových hráčů lépe sehraje se základem kádru, výkon mužstva půjde nahoru. "Ale v několika následujících zápasech to nebude, problémy ještě nějakou dobu budou pokračovat," uvedl Václav Čermák.

Body

Přelouč

P: Musil

KPP: Volejník

TK: Volejník (2)

RC Brno Bystrc - RK Petrovice 23:0

Zápas v Bystrci, čerstvě sestoupivší z extraligy, nebyl tak jednoznačný, jak by napovídal výsledek. "Hráli jsme ale trvale na polovině Petrovic. Vyhrávali jsme jejich mlýny, zatímco naše standardní situace jsme měli pevně pod kontrolou," komentoval pro rugby.cz sobotní zápas trenér domácích Zdeněk Zapletal. Přitom vývoj utkání mohl být jiný, kdyby Petrovice proměnily v úvodu tři trestné kopy. "O výsledku rozhodlo, že máme přeci jenom vyzrálejší a zkušenější mužstvo. Tentokrát bych pochválil především všechny rojníky," uvedl Zdeněk Zapletal.

Poločas 13:0

Body

Bytrc

P: Koláček, Maňas, Michal

TK: Konečný (2)

KPP: Konečný 

 

Ragby CZ > Soutěže > První liga > 2. kolo KB první ligy

právě se děje

soutěže

 načítám...